Naprawy elektryki i elektroniki samochodowej nie są najłatwiejsze. To jednak standardowe usługi autoserwisu Niedźwiedzia w Luboniu. Oferujemy szeroki zakres tego rodzaju serwisu. Począwszy od szczegółowej diagnostyki uszkodzeń po ostateczną naprawę. Krótki termin realizacji oraz skuteczność zapewniają doświadczeni mechanicy samochodowi. Istotne są także profesjonalne narzędzia, w które wyposażone są stanowiska naprawcze. Pozwala to na wysoki poziom oferowanych usług. Zarówno w zakresie napraw elektryki, jak i elektroniki w samochodach. Skutkuje to wysokim zadowoleniem wśród naszych dotychczasowych Klientów. Wykonujemy zarówno proste, jak i skomplikowane naprawy. Przeprowadzamy dokładną diagnostykę. Dzięki niej podejmujemy odpowiednie czynności serwisowe.

Zakres napraw elektryki i elektroniki w samochodach

Naprawy elektryki i elektroniki samochodowej wykonujemy kompleksowo. To znaczna oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów. To także wysokiej jakości serwis, dzięki któremu auto odzyskuje pełną sprawność i niezawodność. W zakresie napraw elektryki i elektroniki samochodowej serwis Niedźwiedzia oferuje:

  • naprawa i serwis rozruszników oraz alternatorów;
  • usuwanie awarii po zalaniu elektroniki w samochodzie;
  • wymiana przekaźników i elementów sterujących;
  • naprawa oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego;
  • serwis elektryki szyb w samochodzie;
  • eliminacja usterek układów ABS, ESP, ASR;
  • naprawa systemów głośnomówiących;
  • usuwanie zwarć w instalacji elektrycznej;
  • wymiana akumulatora i innych źródeł zasilania;
  • inne naprawy instalacji elektryki i elektroniki samochodowej.

Naprawa instalacji elektrycznej w samochodzie — Luboń

Instalacja elektryczna w samochodzie to kilkaset metrów przewodów. Zasila ona nie tylko silnik, ale i różnego rodzaju elementy. Wśród nich znajduje się rozrusznik, czy mechanizm podnoszenia szyb. To także ogrzewanie i klimatyzacja oraz zestaw audio. Większość wyposażenia pojazdu wymaga podłączenia do prądu. Ten zapewnia nam akumulator oraz alternator. Istotne jest zatem, by przewody i każda z tych części były w nienagannym stanie. Każde zwarcie sprawi, że elektryka w samochodzie nie będzie działać poprawnie. W skrajnych przypadkach usterka może doprowadzić do pożaru i poważnych szkód. W razie awarii elektryki konieczne jest udanie się do serwisu samochodowego. Profesjonalną naprawę instalacji, rozruszników i alternatorów wykona autoserwis Niedźwiedzia w Luboniu. Zapewniamy przy tym gwarancję!

Naprawa elektroniki w samochodach — Serwis Niedźwiedzia

Naprawa elektroniki w samochodach jest koniecznością. Zwłaszcza w nowszych modelach pojazdów. Tam bowiem sterowanie silnikiem, czy automatyczną skrzynią biegów zapewniają komputery. Nie inaczej jest z systemami odpowiadającymi za bezpieczeństwo. Elektronika w aucie odpowiada za poprawne działanie układów ABS, ASR, czy ESP. Także poduszki powietrzne sterowane są elektronicznie. Podobnie jak system audio, czy liczniki i zegary na desce rozdzielczej. Awaria elektroniki w aucie skutkować może poważnymi konsekwencjami podczas jego prowadzenia. Chodzi tu głównie o bezpieczeństwo podróżujących i innych uczestników ruchu. Naprawa elektroniki w samochodzie poprzedzona jest szczegółową diagnostyką. Nie inaczej jest w serwisie Niedźwiedzia w Luboniu pod Poznaniem. Profesjonalne narzędzia pozwalają wykryć i skutecznie naprawić samochodową elektronikę. Niekiedy wiąże się to z wymianą uszkodzonego podzespołu. Należy jednak pamiętać, że na bezpieczeństwie nie wolno oszczędzać. Dokonana naprawa gwarantuje poprawne działanie systemów sterujących pojazdem. Chroni też kierowcę oraz pasażerów pojazdu.cropped-logo-do-naklejek-2019-ang2-1.png

Serwis Samochodowy Niedźwiedź-Lock to kompleksowe usługi z zakresu mechaniki samochodowej. 40 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej gwarantuje profesjonalnie i rzetelnie wykonane usługi.

KONTAKT

570 901 901
biuro@serwisniedzwiedzia.pl

ul. Przemysłowa 6,
62-030 Luboń

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16:00
Sobota – Niedziela: nieczynne