Serwis Niedźwiedzia

Jesteśmy częścią firmy Niedźwiedź Lock Sp. z o.o. – znanego w Polsce i na całym świecie producenta zabezpieczeń antykradzieżowych do aut, który od ponad 40 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą mechanicznych produktów dla branży motoryzacyjnej.

Serwis Niedźwiedzia
Serwis Niedźwiedzia

Pełen zakres usług serwisowych

Mechanika samochodowa zawsze była jednym z filarów naszej działalności, gdzie przez wiele lat świadczyliśmy usługi dla dużych flot firmowych, a od 2020 roku jesteśmy również dostępni dla klientów indywidualnych, świadcząc pełen zakres usług serwisowych dla aut wszystkich marek.

Profesjonalizm na każdym etapie

Najwyższą jakość usług oraz fachową obsługę zapewniamy nie tylko dzięki ponad 40 letniemu doświadczeniu w branży, ale przede wszystkim dzięki wykształconej kadrze mechaników i doradców serwisowych, a także dzięki wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu oraz nowoczesnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.

Serwis Niedźwiedzia

GALERIA

cropped-logo-do-naklejek-2019-ang2-1.png

Serwis Samochodowy Niedźwiedź-Lock to kompleksowe usługi z zakresu mechaniki samochodowej. 40 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej gwarantuje profesjonalnie i rzetelnie wykonane usługi.

KONTAKT

570 901 901
biuro@serwisniedzwiedzia.pl

ul. Przemysłowa 6,
62-030 Luboń

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 16:00
Sobota – Niedziela: nieczynne